Маса вуглекислого газу CO2 дорівнює 2,2 кг. Обчисли, який об'єм займає цей газ за нормальних умов.


Ответы на вопрос

Отвечает Сейтаблаева Линара.
В-дь: V=1120 л

V=Vм•n, а n=m/Mr
Об’єднуємо в одну формулу. Маємо V=Vм•m/Mr
Тому V=22,4•2200/44=1120