Маса вуглекислого газу CO2 дорівнює 2,2 кг. Обчисли, який об'єм займає цей газ за нормальних умов.

а) 1344 б) 1456 в) 1120 г) 896 Срочно, пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.

Ответ:

в) 1120

Объяснение:

n(CO2)=\frac{2200}{44}= 50 моль( 2.2 кг=2200г , М=44 г/моль)

V=Vm*n=50*22.4=1120 дм3