Етанол масою 4,6 повністю згорів в атмосфері кисню. Обчисліть маси утворених продуктів


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Даниил.

M (C2H5OH) = 46 г/моль

M (CO2) = 44 г/моль

M (H2O) = 18 г/моль

C2H5OH + 3O2 → 2CO2 + 3H2O

4,6 / 46 = X / 2 × 44

X = 4,6 × 88 / 46 = 8,8 г — CO2

4,6 / 46 = Z / 3 × 18

Z = 4,6 × 54 / 46 = 5,4 г — H2O