СРОЧНО !!!!!!!! УМОЛЯЮЮЮ Змішали розчин масою 120г з масовою часткою солі 30% з розчином масою 280г

з масовою часткою солі 40%т. Яка масова частка солі в неутвореному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Ильясов Булат.

Ответ:

m1= 120*0.3=36 грам

m2=280*0.4=112 грам

m(розчину)= 120+280=400 грам

w(р.р)= маса(р.р)/маса (р-ну)= 148/400=0.37 або 37%

Объяснение: