при взаємодії алюмінію з хлоридною кислотою виділилось 100.8л водню за н.у. визначте яка маса

металу всткпила в реакцію

Ответы на вопрос

Отвечает Ларина Анна.

Ответ: 2Al+ 6HCl -- 2AlCl3 + 3H2

n(H2) =100.8/22.4= 4.5моль

n(Al) =(4.5*2)/3= 3 моль

m(Al) = 3 * 27= 81 г.

Объяснение: