Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити наступні перетворення. Дайте назву за

міжнародною номенклатурою, складіть графічні формули усіх речовин. C→ CO2→ H2CO3 → Na2CO3 → CO2 → CaCO3 → CaO → Ca(OH)2.

Ответы на вопрос

Отвечает Возняк Оксана.

Відповідь:

1. C+O2 = CO2

2. CO2+H2O = H2CO3

3. H2CO3+2NaOH = Na2CO3+2H2O

4. Na2CO3+2HCl=2NaCL+H2O+CO

5. CO2 + CaO = CaCO3

6) CaCO3 (t) = CaO + CO2

7) CaO+H2O = Ca(OH)2

Пояснення: