У воді масою 200 г розчинили сіль масою 15 г обчисліть масову частку солі в розчині please

поможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Зубкова Яна.

Дано:

m(води) = 200г

m(солі) = 15г

Знайти: W(солі)

Розв'язання:

W(солі) = (m(солі)\m(р-ну))*100%

m(р-ну) = m(води)+m(солі) = 200г+15г=215г

W(солі) = (15г\215г)*100%=6,98%

Відповідь: масова частка солі в розчині 6,98%