Відносна густина оксигеновмісної органічної сполуки за воднем 90.Визначте її молекулярну масу


Ответы на вопрос

Отвечает Артёмкин Иван.

Ответ:

Объяснение:

Mr (вещества) = D(H2)*Mr(H2) = 90*2 = 180