Відносна густина оксигеновмісної органічної сполуки за азотом 12,2. Визначте молекулярну масу цієї

речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Мария.

Ответ:

..

Объяснение:

Мr (вещества) = D(N2)*Mr(N2) = 12.2*28 = 341.6