На магній, кількістю речовини 0,8 моль подіяли бромідною кислотою. Обчисліть об`єм водню, що

виділився при цьому за нормальних умов

Ответы на вопрос

Отвечает Yagodin Roma.

Ответ:

V(H2)=17.92л

Объяснение:

нам известно что магния 0.8 моль значит n(mg)=n(h2)=0.8моль. теперь находим объём водорода V(h2)=0.8*22.4=17.92л