1.Яка маса міді виділиться, якщо 0.65г цинкових ошурок провзаємодіє з рощином купруи(||) сульфату?

2.Складіть рівняння реакцій за якими можна здійснити такі перетворення: ферум(|||) гідроксид → ферум(|||) оксид → ферум(|||) сульфат → ферум(|||) хлорид​

Ответы на вопрос

Отвечает Лесных Матвей.

1)Zn+CuSO4=ZnSO4+Cu

Х=(0.65×64)÷65=0.64г меди

2)2Fe(OH)=Fe2O3+3H2O

Fe2O3+3H2SO4=Fe2(SO4)3+3H2O

Fe2(SO4)3+3BaCl2=3BaSO4+2FeCl3