Який об’єм газу виділяється під час спалювання 1 кг вугілля? С+О2=СО2 (рівняння процесу)


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ангелина.

Ответ: Смотри фото

Объяснение:


Отвечает Новиков Вадим.

Відповідь:

1,87 л

Пояснення:

C+O2=CO2

m(С) = 1000 г

n(C) = 1000/12 ≈ 83,33 моль

По рівнянню реакції кількість вуглецю дорівнює кількості вуглекислого газу, тобто n(C):n(CO2) = 1:1.

n(CO2) = 83,33 моль

V(CO2) = 83,33*22,4 ≈ 1866,67 г ≈ 1,87 літра