Установіть відповідність між схемою реакції та сумою коефіцієнтів 1. KCIO3-->KCI+H2O А 3

2.V2O5+AI-->V+AI2O3 Б 5 3.C4H8+O2-->CO2+H2O В 7 4.Na2SO3+O2-->Na2SO4 Г 13 Д 15 Е 24

Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

1)2KClO3=2KCl+3O2

2+2+3=7 В

2)3V2O5+10Al=5Al2O3+6V

3+10+5+6=24 Е

3)C4H8+6O2=4CO2+4H2O

1+6+4+4=15 Д

4)2Na2SO3+O2=2Na2SO4

2+1+2=5 Б