Закінчіть рівняння можливих реакцій. розтавте коефіцієнт SO2+H2O= CaO+HCl= NaOH+H2SO4= Ag+HCl=

NaOH+CO2= K2O+H2O=

Ответы на вопрос

Отвечает Кулиш Дима.

Ответ:

SO2 + H2O = H2SO3

CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O

2NaOH + H2SO4 = Na2SO4 + 2H2O

2Ag + 2HCl = 2AgCl + H2

2NaOH + CO2 = Na2CO3 + H2O

K2O + H2O = 2KOH