Напишіть рівняння реакцій для перетворень і назвіть продукти реакції: а) C → CO2 → H2CO3 → CO2 →

CaCO3; б) H2 → H2O → O2 → ZnO → ZnCl2 → Zn(OH)2 Помогите срочно умоляю!!

Ответы на вопрос

Отвечает Малакуцко София.

Объяснение:

а) C=CO2=H2CO3=CO2= CaCO3;

б) H2=H2O=O2=ZnO=ZnCl2=Zn(OH)2

а)

1.C+O2=CO2

2. H20 + 15Co2=10H2Co3 

3.2H2CO3=2H2 + O2 + 2CO2

4.CaCO3 + 2HCl → CaCl2 + H2O + CO2

б)

1. 2H2 + O2=2H2O 

2.2H2O → 2H2 + O2

3.2Zn + O2=2ZnO 

4.2ZnO + 2Cl2 → 2ZnCl2 + O2

5.ZnCl2 + 2OH → Zn(OH)2 + 2Cl