Визначити масу води що Входить до складу кристалогідрату Na2Co3•10H2o якщо маса кристалогідрату

185,3г

Ответы на вопрос

Отвечает Роик Саша.

Відповідь:

M(Na2CO3•10H2O)=106+180=286г/моль

286---180(H2O)

185,3---m(H2O)

m(H2O)=185,3*180/286=116,6г

Пояснення: