Знайдіть масу газу, якщо його кількість речовини становить 2 моль, а густина цього газу за повітрям

дорівнює 0,97​

Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Відповідь:

М(газу)=0,97*29=28г/моль

m(газу)=2*28=56г

Пояснення: