СРОЧНО!!! Укажіть насичену одного говну карбонову кислоту з відносною молекулярною масою 60 : А)

Бутанова Б) Пентанова В) Матанова Г) Етанова

Ответы на вопрос

Отвечает Ардамакова Екатерина.

Ответ: Г) Етанова

Объяснение:

Загальна формула одноосноної карбонової кислоти СₙН₂ₙ₊₁СООН

М(СₙН₂ₙ₊₁СООН) = 12n + 2n+1+12+32+1 = 14n + 46

14n+46 = 60

14n = 60-46

14n = 14

n = 1

формула одноосноної карбонової кислоти СН₃СООН - етанова кислота