3. Реакция нәтижесінде қандай заттар түзіледі? Fe(OH)2 + 2HCl -? + H20Fe(OH)3 + 3HCl ? +

H20Fe(OH)2 + HCl -? + H20​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Татьяна.

Ответ:

Fe(OH)2 + 2HCl= FeCl2 + H20

Fe(OH)3 + 3HCl= FeCl3  + H20

Fe(OH)2 + 2H+2Cl= Fe +2Cl + 2H20​

Объяснение: