Складіть рівняння реакцій для здійснення таких перетворень: Fe → Fe2O3 → Fe(NO3)3 → Fe(OH)3 →

Fe2O3 → Fe → FeCl2 ОЧЕНЬ СРОЧНО ПЛИЗ

Ответы на вопрос

Отвечает Гусейнов Муршут.

Ответ:

4Fe+3o2=2fe2o3

fe2o3+6hno3=2fe(no3)3+h2o

fe(no3)3+3koh=3kno3+fe(oh)3

2fe(oh)3=fe2o3+3h2o

fe2o3+3c=2fe+3co

fe+2hcl=fecl2+h2

Объяснение: