Допишіть рівняння хімічних реакцій та розставте коефіцієнти Н₂ +О₂ =... ;S+O₂ =... ;H₂S+O₂ =...

+... ;ПОМОЖІТЬ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Jalgasbai Adilet.

2Н₂ +О₂ =2H2O

S+O₂ =SO2

H₂S+2O₂ =H2O+SO3

Отвечает Михеєнкова Алёна.

Ответ:

2H2 + O2 = 2H2O

S + O2 = SO2

2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O

Объяснение: