Укажіть кількість речовини газу, який виділиться під час взаємодії калій сульфіду кількістю

речовини 0,5 моль з хлоридною кислотою.

Ответы на вопрос

Отвечает Козаченко Давид.

Відповідь: 0,5 моль H2S

Дано:

n(K2S) = 0,5 моль

HCl

Знайти: n(H2S)

Розв'язання

0,5 моль        х моль

K2S + 2HCl = H2S + 2KCl

1 моль             1 моль

\frac{0,5}{1}  = \frac{x}{1}

Робимо висновок, що кількість речовини H2S = 0,5 моль