Яку масу глюкози виробляє рослина під час процесу фотосинтезу, якщо засвоює вуглекислий газ,

отриманий при спалюванні 400л метану? Пожалуйста срочно нужно! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалова Екатерина.

Ответ:Ответ:6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2

n(CO2)-112/22.4=5моль

n(C6H12O6)=0.83моль

m(C6H12O6)=181×0.83=148.8г

відповідь:маса глюкози дорівнює 148.8г