1.(0,5б)Мономерами білків є: амінокислотиглюкозануклеотидиетилен2.(0,5б)Білки в організмах не

виконують функції (кілька відповідей):-рухова, захисна-збереження спадкової інформації -енергетична, транспортна -запасаюча, теплоізоляція3.(0,5б)При горінні амінів утворюютьсявуглекислий газ, вода, азотвода, вуглекислий газазот, вуглекислий газчадний газ, вуглекислий газ4,(0,5б)Функціональні групи амінокислот (кілька відповідей):СООН- ОН;- СОН;–NH25.(1б)З якими класами сполук виявляють подібність амінокислоти? Як це проявляється у їх властивостях?6.(1б)Скласти рівняння реакцій:С2Н5NH2+ O2 = СН3NH2+ HCl = NH2 –СH2–COOH + HCl =7.(1б) Напишіть формули:a. 3-етил-5-метилгексан-2-амінb. 3-амінопентанова кислотаc. 2-аміно-3- етилгептанова кислота8.(2б) Яку масу калій гідроксиду потрібно взяти для нейтралізації 0,5 моль амінооцтової кислоти?9.(2б) У трьох пробірках без етикеток містяться наступні речовини: анілін, крохмаль, оцтовий альдегід. Складіть план розпізнавання цих речовин вкажіть основні галузі їх застосування. 10.(3б) Обчисліть об’єм азоту, що утвориться при спалюванні 40 г метанаміну, якщо останній містить 22,5 % негорючих домішок.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рекстан Андрей.

Ответ:

1. амінокислоти

2. 2 и 4

3. 1

4. 1 и 4

5.

6. C2H5NH2 + O2 = CO2 + H2O + N2

CH3NH2 + HCl = (CH3NH3)Cl

NH2 - CH2 - COOH + HCl = NH3ClCH2COOH

7. CH3-CH(NH2)-CH(C2H5)-CH2-CH(CH3)-CH3  

CH3-CH2-CH(NH2)-CH2-COOH  

CH3-CH2-CH2-CH2-CH(C2H5)-CH(NH2)-COOH

8. C2H5NO2 + KOH = CH2COOKNH2 +

H2O

0,5 / 1 = X / 56

X = 0,5 × 56 / 1 = 28 г

Відповідь: m (KOH) = 28 г.

9. aнiлiн - жовтовата рiдина, олiя. Анілін – сильна отрута. Він окислює гемоглобін до метгемоглобіну і, таким чином, перешкоджає транспортуванню кисню в крові.

крохмаль - нерозчинний бiлий порошок. Крохмаль сільськогосподарських культур є провідним компонентом раціону людини, важливою сировиною для харчової, фармацевтичної та технічних галузей промисловості: текстильній, нафтовій, паперовій і ін.

оцтовий альдегiд - безбарвна рiдина з рiзким запахом, якщо змiшати з водою - матиме фруктовий запах. У промисловості є важливою сировиною та важливим проміжним продуктом.

10. -

Объяснение: