У розчин 100 г з масовою часткою солі 3% додали ше 200 г води, Яка масова частка солі новому

розчині?​

Ответы на вопрос

Отвечает Виталин Виталик.

м(р-ну)=100г                   1) м(р-ну)*w1(солі)рр=100г *0,1 = 10г.

w1(солі)р.р=3%                2) м(р-ну)=100г+200г

м(води)=200г                  w(солі)= м(соди)рр. : м2 (р-ну) =            

   знайти:                                           = 100:200*100%=0.5%

w2(cолі)рр-?