Help me Харчову соду одержують за реакцією: NaCl + CO2 + NH3 + H2O = NaHCO3 + NH4Cl. Яку масу

NaCl треба взяти для одержання 420 г NaHCO3?

Ответы на вопрос

Отвечает Хайт Алик.

NaCl + CO2 + NH3 + H2O = NaHCO3 + NH4Cl

n(NaHCO3)=420/84=5 моль

m(NaCl)=5*58=290 г