Обчисліть відносну молекулярну масу речовин С12Н22О11​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихова Алина.

Ответ:

342 а. е. м.

Объяснение:

M(C12H22O11) = 12 * 12 + 1 * 12 + 16 *11 =342 (а. е. м)