Обчислити об̉єм водню необхідного для відновлення 696г залізної окалини


Ответы на вопрос

Отвечает Мишланов Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Fe₃O₄ + 4H₂ = 3Fe + 4H₂O

M(Fe₃O₄) = 56×3+16×4 = 232 г/моль

υ(Fe₃O₄) = 696 / 232 = 3 моль

3 моль   -   х моль

1 моль   -    4 моль      х = 3×4/1 = 12 моль

V(H₂) = 12×22,4 = 268,8 л