У результаті взаємодії 3,58 г суміші натрій гідроксиду і калій гідроксиду з хлоридною

кислотою утворилось 5,04 г хлоридів. Встановіть відсотковий склад початкової суміші.​

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Линар.

Ответ:

W(KOH)=0.9(90%) W(NaOH)=1.9(190%)

Объяснение:

Дано:

m(KOH)=3,58 г

m(NaOH)=3,58 г

m(NaCl)=5,04 г

m(KCl)=5,04 г

Знайти:

W(KOH) W(NaOH)

2NaOH+2HCl=2NaCl+2H20+O2

      x г                     5,04 г

      80 г/моль        58,4 г/моль

х=5,04*80/58,4=6.9 г

m(KOH)=6,9-3,58=3,32

W(KOH) = 3,32/3,58=0.9(90%)

W(NaOH)=6,9/3,58=1,9(190%)