для роботи в лабораторії використовують гідроген сульфід як можна його добути якщо є сульфатна

кислота залізо й сірка склади рівняння відповідних реакцій визнач масу сірки потрібну для 10 л гідроген сульфіду

Ответы на вопрос

Отвечает Белокопытова Влада.

Ответ: 14,29 г

Объяснение:

Fe + S = FeS

FeS + H2SO4 = FeSO4 + H2S↑

n(H2S) = 10 л/22,4 л/моль = 0,4464 моль

З РХР бачимо, що n(H2S) = n(S)

n(S) = 0.4464 моль

m(S) = n(S)*M(S) = 0,4464 моль*32 г/моль = 14,29 г

Відповідь: 14,29 г

Отвечает Хлебникова Милана.

Fe+S-->FeS

FeS+H2SO4--->H2S+FeSO4

n(H2S)=10/22,4=0,45 моль

n(FeS)=0,45 моль

m(S)=0,45*32=14,4 г