Закінчити рівняння, розставити коефіцієнти методом електронного балансу Al+KClO4+H2SO4

KCl+Al2(SO4)3+H2O ​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.

Ответ:

8Al+3KClO4+12H2SO4=3KCl+4Al2(SO4)3+12H2O

8 | Al(0)-3e=Al(+3) - окисление/восстановитель

3 | Cl(+7)+8e=Cl(-1) - восстановление/окислитель

Объяснение: