. Допишіть рівняння можливих реакцій: а) Cu (OH)2+ HCl → б) NaOH → в) Zn + CuSO4 → 18. Складіть

рівняння реакцій згідно з перетвореннями: S → SO2 → K2SO3 → SO2

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

1.

a) Cu(OH)2+ 2HCl= CuCl2+ 2H2O

в) Zn+ CuSO4= ZnSO4+ Cu

18.

1. S+ O2= SO2

2. SO2+ K2O= K2SO3

3. K2SO3+ 2HCl= 2KCl+ H2O+ SO2