ТЕРМІНОВО, ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Здійснити

перетворення згідно схеми HCl → CuCl2 → BaCl2→ NaCl→ AgCl хімічну реакцію обміну за схемою NaCl→ AgCl записати в молекулярній, іонній та скороченій іоній формі.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

2HCl + Cu = CuCl2 + H2

CuCl2 + Ba(OH)2 = Cu(OH)2 + BaCl2

BaCl2 + Na2SO4 = 2NaCl + BaSO4

NaCl + AgNO3 = AgCl + NaNO3

Na(+) + Cl(-) + Ag(+) + NO3(-) = AgCl + Na(+) + NO3(-)

Ag(+) + Cl(-) = AgCl

Объяснение: