Самостійно складіть рівняння реакції до ланцюжка перетвореннь залізаFe2O3-FeCl3-Fe(OH)3-FeCl3


Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Слава.

Ответ:

Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaCl

Fe(OH)3 + 3HCl = FeCl3 + 3H2O

Объяснение: