Кількість речовини 224 л кисню становить​


Ответы на вопрос

Отвечает Кимсанов Шероз.

Ответ:

10 моль

Объяснение:

n = m/M

n = N/Na

n = V/Vm (цей варіант ми використаємо)

n = 224л / 22,4л/моль = 10моль.

;)