Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення речовин: C → CO_2 → H_2

CO_3→ CaCO_3→ Ca ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Усимова Настя.

Ответ:

C+O2=CO2

CO2+H2O=H2CO3

H2CO3+CaO=CaCO3+H2O

CaCO3=CaO+CO2