Для приготування розчину масою 300 г з масовою часткою солі 2% взяти солі у грамах


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянчик Полина.

Ответ:

6 г

Объяснение:

m(соль)=m(p-p)*w=300*0,02=6 г