Обчисліть об'єм сульфур оксиду,що пропагував з водою , якщо при цьому утворилося 4 моль сульфатної

кислоти​

Ответы на вопрос

Отвечает Есенбол Кадырбек.

SO3 + H2O → 1H2SO4

Vm = 22,4 л/моль

X / 22,4 = 4 / 1

X = 22,4 × 4 / 1 = 89,6 л