Складіть рівняння реакцій взаємодії з киснем таких речовин: B, Ca, Fe, P, C2H6,H2S, CH3OH, CuS


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Григорий.

Ответ:

4B + 3O2 = 2B2O3

2Ca + O2 = 2CaO

4Fe + 3O2 = 2Fe2O3

4P + 5O2 = 2P2O5

2C2H6 + 7O2 = 4CO2 + 6H2O

2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O

2CH3OH + 3O2 = 2CO2 + 4H2O

2CuS + 3O2 = 2CuO + 2SO2

Объяснение: