Укажіть, які з наведених оксидів - CO2, BaО, ZnO, FeО, Na2О, Cu2О - реагують з водою. Напишіть

відповідні рівняння хімічних реакцій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грабовецкая Виктория.

Ответ:

CO2;BaО;ZnO;Na2О;

Объяснение:

CO2+H2O=H2CO3

BaО+H2O=Ba(OH)2

ZnO+H2O=Zn(OH)2

Na2О+H2O=2NaOH