В розчині масою 250 г міститься 150 мл води. Скільки в розчині речовини?


Ответы на вопрос

Отвечает Уалханова Сабина.

Ответ:

150мл=0,15л

========

250-----0.15л

x----------22,4 л

x =  \frac{250 \times 22.4}{0.15}  = 37.(3)

приблизительно=37

======

УДАЧИ))