Дописати схеми реакцій, перетворити їх на рівняння: а)K 2 O + H 2 O ; б)SeO 3 + H 2 O ; в)BaO + H

2 O ; г)Br 2 O 5 + H 2 O ; д)фосфор(ІІI) оксид + вода ДАМ БАГАТО БАЛІВ ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Анастасия.

а) K2O + H2O = 2KOH

б) SeO3 + H2O = H2SeO4

в) BaO + H2O = Ba(OH)2

г) Br2O5 + H2O = 2HBrO3

д) P2O3 + 3H2O = 2H3PO3