ДОПОВНІТЬ СХЕМИ РЕАКЦІЙ ПІДБЕРІТЬ КОЕФІЦІЄНТИ ТА НАЗВІТЬ ПРОДУКТИ РЕАКЦІЙ .....+H20= NaOH ... +

H2O=H2SO4 CaO+H2O =..... CO2+H20 = ....

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмеев Разим.
1) Na2O+H2O= 2NaOH (гидроксид натрия)

2) SO3+H2O= H2SO4 (серная кислота)

3) CaO+H2O= Ca(OH)2 (гидроксид кальция)

4)CO2+H2O= H2CO3 (угольная кислота)