1. 20г солі залили 180г води. Визначіть масову частку солі вутвореному розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Варвара.

Ответ:

1) 20+180=200(г);

2)20/200=0,1

Ответ: 0,1.

будь ласка, відзначте моя відповідь як "кращий" =)