Обчисліть та вкажіть масу осаду, який утвориться в результаті взаємодії 48 г кальцій хлориду з

натрій карбонатом масою 42,4 г

Ответы на вопрос

Отвечает Азаров Даниил.

Ответ:

Объяснение:

48           42,4             x

CaCl2 + Na2CO3 = CaCO3 + 2NaCl

 111           106            100

n(CaCl2) = 48/111 = 0,43 моль

n(Na2CO3) = 42,4/106 = 0,4 моль -недостаток, по нему и решаем

m(CaCO3) = M(CaCO3)*n(Na2CO3) = 100*0,4 = 40 г