Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити перетворення речовин

Zn=ZnO=Zn(NO3)2=Zn(OH)2=ZnO

Ответы на вопрос

Отвечает Бариев Даниль.

Ответ:

Объяснение:

2Zn + O2 = 2ZnO

ZnO + 2HNO3 = Zn(NO3)2 + H2O

Zn(NO3)2 + 2NaOH = Zn(OH)2↓ + 2NaNO3

Zn(OH)2 = ZnO + H2O