Срочно!!! Перетворіть схеми реакцій на хімічні рівняння:С + О2 =СаСО3 =СаО + СО2; СО2 + Н2О =

Н2СО3Са + О2 =8. Коєфіціенти розставити.-а) Na2O + H2O → NaOH;б) SO3 + H2O → H2SO4.СН4 + О2 → СО2 + Н2О​

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Не сумнівайся в моїй відповіді. Я хімію дуже добре знаю. За контрольні роботи і самостійні не було нижчої оцінки, ніж 9.

С+О2= СО2

СаСО3 =СаО + СО2

СО2 + Н2О = Н2СО3

2Са + О2 = 2Са0

8. Розставити коефіцієнти

Na2O + H2O= 2NaOH

SO3 + H2O= H2SO4

СН4 + 2О2= СО2 + 2Н2О​