У 412 г води розчинили 13 г cолі визначити маcову чаcтку cолі у розчині пожалуйcта нужно

cрочно!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Дима.

Відповідь:

w(Солі)=3.05%

Пояснення:

Дано:  m(H₂O)=412 g . m(Солі)=13 g

I.  Запишемо формули:

w(E)=m(E)/m(розчину) · 100%

m(E)=w(E)*m(розчину)  / 100%

m(розчину)=m(H₂O)+m(Солі)

II. Виконаємо обчислення

m(розчину)=412+13=425 g

w(Солі)=13/425 · 100%=3.05%

*Поставте найкраще, будь ласка :)