У воді масою 300 г розчинили натрій хлорид масою 50 г . Визначити масову частку розчиненої речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Софья.

Ответ:

m(р-ра) = 300+50 = 350г

w(NaCl) = (50/350)*100% = 14,3%