обчисліть об'єм оксиду сульфуру (4), який утворюеться внаслідок взаемодіі сірководню і кисню

кількістю речовини 6 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Шутов Влад.

Відповідь:

2H2S+3O2=2H2O+2SO2

Пояснення:

n(SO2)=n(O2)/3*2=4 моль

V(SO2)=n*Vm=4*22.4=89.6л